Sammandrag 2018
Arrangören kontaktar senast 1 vecka före resp förening för att få reda på hur många lag som kommer
och talar om starttider för sammandraget
Obs! Kommer du på att antal lag ändras. Kontakta då snarast resp. arrangör
för att undvika problem med spelordningen.
Har problem med min mail - använd arnelu1@outlook.com
p9
Pojk TBIS 2018-09-15 lördag
Antal lag
3 VFK Patrik Kjäll 076 7674200 patrik.kjall@vbggroup.com
3 TBIS Kenneth Enerstedt kenta.kuling@telia.com
2 Wargön Staffan Stabro 0764 660419 stabro@stabro.se
3 TFK Linus Sandblom 0522-587483 linus@storkoksservice.se
2 Sjuntorp Stefan Andreasson 076 8838604 stefanandreasson80@gmail.com
2 Edet Daniel Wikingsson 0739 223015 stan_er@hotmail.com
15
Upphärad 2018-09-15 lördag
1 LNIK Anders Eriksson anders.eriksson@skanska.se
1 TIF Johan Islind 070 2405700 joi@draft.is
1 Upphärad Fredrik Hallstensson 0703 687687 fredrik.hallstensson@gknaerospace.com
2 VIF Andreas Johansson 0736 735048 andreas.f.johansson@hotmail.com
2 IFK Thn  Sadmir Karovic 0737 386541 karovicb@hotmail.com
2 Halvorstorp Johan Adriansson 0705 318933 johan.adriansson@telia.com
2 Skepplanda Magnus Eriksson 0703 028921 magnus.a.eriksson@hotmail.com
3 Skofteb Marcus Skymberg 0709 202972 marcus@skymberg.se
14
Flick F8/F9
Antal lag TFK 2018-09-16 söndag
2 TBIS Anette Melander 0703 731716 paradiset.am@telia.com
1 LNIK Josefin Torin 070 2242310 josefintorin46@hotmail.com
1 Wargön Terese Karlsson 0706682961 t.ullgrenkarlsson@gmail.com
2 TFK/HIS Antonio Morveto 0731 402730 morveto1@hotmail.com
1 VFK Tomas Gebremariam 070 7367264 tomasgebremariam@hotmail.com
2 VIF  Peter Nordin 070 7163786 peternordin80@gmail.com
1 VIF  Henrik Svahn 070 7163786 nilshenriksvahn@hotmail.com
1 Skoftebyn Pernilla Larsson 070 9999757 pernilla@hotmail.com
1 TIF Johan Edstjerna 0702 158163 edstjerna@hotmail.com
1 TIF Conny Carlsson 0705 285361 connycarlsson@live.com
13
Pojk p8
Antal lag TBIS 2018-09-16 söndag
1 TIF Conny Carlsson 0705 285361 connycarlsson@live.com
1 Wargön Martin Sarge 073 9982943 martin_sarge@yahoo.se
1 IFK Thn  Sadmir Karovic 0737 386541 karovicb@hotmail.com
1 IFK Thn  Isa Murati 0729 356545 iseman@hotmail.se
2 VFK Andreas Dahlqvist 0739 452313 hanna__b@hotmail.com
3 Skoftebyn Johan Mattiasson 0707 400596 johanmattiasson@hotmail.com
2 VIF  Robert Eriksson robban9e@hotmail.com
4 TBIS Martin Wänblom martin.wanblom@hotmail.com
1 Sjuntorp Stefan Andreasson 076 8838604 stefanandreasson80@gmail.com
1 Halvorst Johan Adriansson 0705 318933 johan.adriansson@telia.com
2 Edet Daniel Toresten 0730 419187 daniel@saltes.se
2 Upphärad Fredrik Hallstensson 0703 687687 fredrik.hallstensson@gknaerospace.com
1 Åsaka Martin Nilsson 0700 872182
1 TFK Mattias Antonsson 0763 107887 devilsamorfa_75@hotmail.com
23