Sammandrag 2018
Arrangören kontaktar senast 1 vecka före resp förening för att få reda på hur många lag som kommer
och talar om starttider för sammandraget
Obs! Kommer du på att antal lag ändras. Kontakta då snarast resp. arrangör
för att undvika problem med spelordningen.
Har problem med min mail - använd arnelu1@outlook.com
p9 2018-06-09 lördag
Pojk TIF
Antal lag
2 IFK Thn  Sadmir Karovic 0737 386541 karovicb@hotmail.com
2 Halvorstorp Johan Adriansson 0705 318933 johan.adriansson@telia.com
1 TIF Johan Islind 070 2405700 joi@draft.is
2 Edet Daniel Wikingsson 0739 223015 stan_er@hotmail.com
2 VIF Andreas Johansson 0736 735048 andreas.f.johansson@hotmail.com
3 TFK Linus Sandblom 0522-587483 linus@storkoksservice.se
1 Upphärad Fredrik Hallstensson 0703 687687 fredrik.hallstensson@gknaerospace.com
2 Wargön Staffan Stabro 0764 660419 stabro@stabro.se
15
Sjuntorp
2 Sjuntorp Stefan Andreasson 076 8838604 stefanandreasson80@gmail.com
3 VFK Patrik Kjäll 076 7674200 patrik.kjall@vbggroup.com
3 TBIS Kenneth Enerstedt kenta.kuling@telia.com
2 Skepplanda Magnus Eriksson 0703 028921 magnus.a.eriksson@hotmail.com
1 LNIK Anders Eriksson anders.eriksson@skanska.se
3 Skofteb Marcus Skymberg 0709 202972 marcus@skymberg.se
14
Flick F8/F9
Antal lag TIF 2018-06-10 söndag
2 TBIS Anette Melander 0703 731716 paradiset.am@telia.com
1 LNIK Mona Faming 0725 573499 monafaming@gmail.com
1 Wargön Terese Karlsson 0706682961 t.ullgrenkarlsson@gmail.com
1 TFK/HIS Antonio Morveto 0731 402730 morveto1@hotmail.com
1 VFK Tomas Gebremariarn 070 7367264 tomasgebremariarn@hotmail.com
2 VIF  Peter Nordin 070 7163786 peternordin80@gmail.com
1 VIF  Henrik Svahn 070 7163786 nilshenriksvahn@hotmail.com
1 Skoftebyn Pernilla Larsson 070 9999757 pernilla@hotmail.com f9
1 TIF Johan Edstjerna 0702 158163 edstjerna@hotmail.com f9
1 TIF Conny Carlsson 0705 285361 connycarlsson@live.com f8
12
Pojk p8
Antal lag TIF 2018-06-10 söndag
1 TIF Conny Carlsson 0705 285361 connycarlsson@live.com
1 IFK Thn  Sadmir Karovic 0737 386541 karovicb@hotmail.com
1 IFK Thn  Isa Murati 0729 356545 iseman@hotmail.se
4 TBIS Martin Wänblom martin.wanblom@hotmail.com
1 TFK Mattias Antonsson 0763 107887 devilsamorfa_75@hotmail.com
1 Åsaka Martin Nilsson 0700 872182
1 Wargön Martin Sarge 073 9982943 martin_sarge@yahoo.se
2 VIF  Robert Eriksson robban9e@hotmail.com
12
Sjuntorp
2 VFK Andreas Dahlqvist 0739 452313 hanna__b@hotmail.com
1 Sjuntorp Stefan Andreasson 076 8838604 stefanandreasson80@gmail.com
3 Skoftebyn Johan Mattiasson 0707 400596 johanmattiasson@hotmail.com
2 Edet Daniel Toresten 0730 419187 daniel@saltes.se
1 Halvorst Johan Adriansson 0705 318933 johan.adriansson@telia.com
2 Upphärad Fredrik Hallstensson 0703 687687 fredrik.hallstensson@gknaerospace.com
11