Sammandrag 2021
Arrangören kontaktar senast 1 vecka före resp förening för att få reda på hur många lag som kommer
och talar om starttider för sammandraget
Obs! Kommer du på att antal lag ändras. Kontakta då snarast resp. arrangör
för att undvika problem med spelordningen.
Mail arnelu1@outlook.com
p9
Pojk
Antal lag
1 Wargön Martin Sarge 073 9982943 martin_sarge@yahoo.se
2 IFK Thn  Jenny Gren 0735 754565 jenny_gren@hotmail.com
2 VFK Andreas Dahlqvist 0739 452313 hanna__b@hotmail.com
2 Skoftebyn Erduon Berisha 0736 825210 erduon_049@hotmail.com
3 VIF  Robert Eriksson 0725 585448 robban9e@hotmail.com
4 TBIS Martin Wänblom 0707 785960 martin.wanblom@hotmail.com
1 Skepplanda Patrik Pizarro 0733 856046 Choroalba@hotmail.com
1 Sjuntorp Nicklas Godebu 0700 871351 nicklas.godebu@hotmail.com
2 TFK Jonas Johansson 0700 009858 lilljonas81@icloud.com
2 Upphärad Fredrik Hallstensson 0703 687687 fredrik.hallstensson@gknaerospace.com  
2 Edet
22
Flick F8/F9
Antal lag
2 TBIS Anette Melander 0703 731716 paradiset.am@telia.com f9
2 TBIS Erik Alvin 0739 972842 erik_alvin@hotmail.com f8
1 Wargön Terese Karlsson 0706682961 t.ullgrenkarlsson@gmail.com
2 TFK/HIS Lina Svensson 0725 121568 lina81.svensson@gmail.com f9
2 TFK/HIS Andreas Johnsson 0709 206426 andreasjohnsson@hotmail.com f8
1 VIF  Anders Rudell 070 3742910 anders@rudell.se f8
1 VIF  Henrik Svahn 070 7163786 nilshenriksvahn@hotmail.com f9
2 Skoftebyn Jonas Eriksson 0739 665549 jonasthn@gmail.com f9
13
Pojk p8
Antal lag
2 Wargön Ingegerd Engelbrekt 0733 578070 ingegerd_engelbrekt@hotmail.com
1 Åsaka Andreas Toresson
1 LNIK Martin Rosengren 0704 418936 rosengrenmartin@hotmail.com
4 VIF  Tony Hansson 0733 766156 tony.hansson@hotmail.com
2 Halvorst Fredrik Hilmersson 0761 051210 ofhilmersson@gmail.com
4 TFK Christer Lund 0720 732395 christer.lund@constoab.se
3 Skoftebyn Torgny Larsson 0729 774662 torgnylarsson76@gmail.com
2 TIF Andreas Larsson 0706 397127 andreaslarsson25@hotmail.com
2 IFK Thn Isa Murati 0729 356545 iseman@hotmail.se
3 TBIS Magnus Karlsson 0739 854215 mangpang@hotmail.com
2 VFK Jonas Linge 0700 873192 jlinge7@gmail.com
26